Πρόσληψη συμπαραστάτη του δημότη.

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                               Πάρος 12 Απριλίου 2024
   ΝΟΜΟΣ   ΚΥΚΛΑΔΩΝ                                                                        Αριθμ. Πρωτ.: 6537
ΓΡΑΦΕΙΟ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ  ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

Ταχ. Δ/νση       : Πάρος
Ταχ. Κώδικας   : 84400
Τηλέφωνα        : 22843-60110
Email               : gramatia@paros.gr

ΘΕΜΑ: Πρόσληψη Συμπαραστάτη του Δημότη και της Επιχείρησης
ΣΧΕΤ: Το υπ’ αριθμό 4436/14-3-2024 έγγραφο προκήρυξης του Γραφείου Δημάρχου του Δήμου Πάρου.

Με το ανωτέρω σχετικό προκηρύχθηκε η θέση του Συμπαραστάτη του Δημότη και της Επιχείρησης.
Δια της παρούσας προσκαλούμε τους ενδιαφερόμενους για την πλήρωση της θέσεως όπως υποβάλουν δήλωση – αίτηση, βιογραφικό σημείωμα και ό,τι άλλο έγγραφο θεωρηθεί πρόσφορο, για την πλήρωση της θέσης έως και την Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 και ώρα 14.00 στο Γραφείο Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Πάρου.
Η συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου για την επιλογή θα διεξαχθεί την Πέμπτη 25 Απριλίου και ώρα 18:00, θα επακολουθήσει δε μυστική ψηφοφορία για την επιλογή.

Η Πρόεδρος
του Δημοτικού Συμβουλίου Πάρου