ΤΑΚΤΙΚΗ συνεδρίαση ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΡΟΥ, στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, του Δήμου Πάρου, στις 1 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018, ημέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ώρα 11.00΄ π.μ.

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΡΟΥ

ΠΡΟΣ:  1. κ. Σιφναίο Παντελεήμονα

2. κ. Ροπαΐτου Μαργαρίτα

3. κ. Αλεξανδροπούλου Αρχ.

4. κ. Μαύρη Μένεγο

Πληροφορίες : Σιφναίου Καλλιόπη

Ταχ. Δ/νση    : Παροικία Πάρος

Ταχ. Κώδικας:   84400

Τηλέφωνο     : 2284360112

Fαx :  22840-22078

E-mail : p.sifneou@paros.gr

Έχοντας υπόψη τις διατάξεις των άρθρων 81, 83, 88 και 89 του Ν. 3852/2010 παρακαλείσθε όπως προσέλθετε  σε ΤΑΚΤΙΚΗ συνεδρίαση, στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, του Δήμου Πάρου, στις  1 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018, ημέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   και ώρα 11.00΄ π.μ.. για  συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

Θέμα 1ο: Επέκταση της εφαρμογής του μέτρου της ελεγχόμενης στάθμευσης στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο στην πλατεία Αγίου Νικολάου, επί της οδού Φραγκίσκου Βελέντζα, απέναντι από το Κέντρο Υγείας.

Θέμα 2ο: Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις επί της παραλιακής οδού Γιάννη Πάριου στον οικισμό της Παροικίας.

Θέμα 3ο: Λήψη απόφασης για χορήγηση άδειας παράτασης χρήσης μουσικής ή μουσικών οργάνων.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
 ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΡΟΥ