Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Συμβουλίου της Κοινότητας Μάρπησσας που θα γίνει στις 16 Σεπτεμβρίου 2019 ημέρα Δευτέρα και ώρα 20.00 μ.μ. στο γραφείο της Κοινότητας.

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                Μάρπησσα 11/09/2019
        ΔΗΜΟΣ ΠΑΡΟΥ                                              Αριθ. Πρωτ :  ΥΣ 241/14600
         ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
         ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ                                                  ΠΡΟΣ: Τα Μέλη του Συμβουλίου
                                                                                                  Κοινότητας Μάρπησσας.
Ταχ. Δ/νση : Μάρπησσα – Πάρου
Ταχ. Κώδικας : 844 01
Πληροφορίες : Α. Αντωνοπούλου
Τηλέφωνο : 2284041217
e-mail : dk.marpissas@paros.gr

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Συμβουλίου της Κοινότητας Μάρπησσας που θα γίνει στις 16 Σεπτεμβρίου 2019 ημέρα Δευτέρα  και ώρα 20.00 μ.μ. στο γραφείο της Κοινότητας, για την συζήτηση του παρακάτω θέματος ημερήσιας διάταξης :

ΘΕΜΑ : Ενημέρωση για την ανάληψη καθηκόντων – αρμοδιοτήτων και τρόπος λειτουργίας του Συμβουλίου Κοινότητας Μάρπησσας Δήμου Πάρου.

Η Πρόεδρος Κοινότητας
                                                                              Μάρπησσας

Άννα Αντωνοπούλου

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ :
  1. κ. Δήμαρχο Πάρου
  2. κ. Πρόεδρο Δημ. Συμβουλίου Πάρου
  3. κ. Ρούσσο Βατίστα – Αντιδήμαρχο Πάρου.
  4. κ. Κουντρομιχάλη Ηλία - Αντιδήμαρχο Πάρου.
  5. κ. Κεμπάμπη Παναγιώτη - Αντιδήμαρχο Πάρου.
  6. κ. Παπακυρίλλου – Σαρρή Θεοδώρα Αντιδήμαρχο Πάρου.
  7. Δημοτικοί Σύμβουλοι Δήμου Πάρου.