"Ημέρα των Επικεφαλής" καθιερώνει ο Δήμαρχος Πάρου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                        Πάρος, 27 Νοεμβρίου 2014

"Ημέρα των Επικεφαλής" καθιερώνει ο Δήμαρχος Πάρου

Ο Δήμαρχος Πάρου κ. Μάρκος Ι. Κωβαίος καθιερώνει την "Ημέρα των Επικεφαλής" για καλύτερο συντονισμό, ενότητα και υπεύθυνη αντιμετώπιση κρίσιμων τοπικών θεμάτων.

Η συνάντηση του Δημάρχου με τους Επικεφαλής των δημοτικών παρατάξεων θα λαμβάνει χώρα κατόπιν προσκλήσεως του ιδίου, όποτε προκύπτει κάποιο κρίσιμο και σοβαρό θέμα που αφορά το νησί.
Ο Δήμαρχος Πάρου κ. Μάρκος Ι. Κωβαίος δηλώνει: «Στόχος μας είναι η ενότητα, ο καλός συντονισμός και η υπεύθυνη αντιμετώπιση των θεμάτων που αφορούν τον τόπο μας. Γιατί το μέλλον και το καλό της Πάρου μας αφορούν όλους.»