Ευχαριστήριο στο Δήμο για την επιτυχή ολοκλήρωση των εργασιών του Θερινού Σχολείου Πάρου 2015.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ

UTH Logo

Πολυτεχνική  Σχολή

Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης.

κ. Δήμαρχε,

Οι εργασίες του Θερινού Σχολείου  Πάρου 2015, το οποίο έλαβε χώρα από τις 27 Ιουλίου μέχρι τις 7 Αυγούστου 2015 ολοκληρώθηκαν με ιδιαίτερη επιτυχία.

Το θερινό σχολείο Πάρου 2015 το οποίο είχε τίτλο:

«Οι πληθυσμιακές εξελίξεις στην Ελλάδα και στον ευρύτερο γεωπολιτικό της χώρο»,

διοργανώθηκε από  το Τμήμα Γεωγραφίας του Πανεπιστημίου Αιγαίου και το Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης, με την ενεργό υποστήριξη του Δήμου Πάρου και της Κοινωφελούς Δημοτικής Επιχείρησης Πολιτιστικής Ανάπτυξης Πάρου (ΚΔΕΠΑΠ)

Θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε για την ενεργό συμμετοχή σας και την καθοριστική συμβολή σας στην επιτυχή ολοκλήρωση του Θερινού Σχολείου Πάρου 2015.

Με ιδιαίτερη εκτίμηση:

Οι Διευθυντές του Θερινού Σχολείου Πάρου