Επίσκεψη Δημάρχου στο Αστυνομικό Τμήμα Πάρου.

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                        Πάρος, 17 Σεπτεμβρίου 2014

Ταχ. Δ/νση:

Παροικία Πάρου

Ταχ.Κώδικας:

Τηλέφωνο:

FAX:

22840-22078

e.mail:

grafeiodimarhou@paros.gr

Επίσκεψη Δημάρχου στο Αστυνομικό Τμήμα Πάρου

Ο Δήμαρχος Πάρου κ. Μάρκος Ι. Κωβαίος επισκέφθηκε σήμερα, Τετάρτη 17 Σεπτεμβρίου, το Αστυνομικό Τμήμα Πάρου, όπου συναντήθηκε με τον Υπαστυνόμο Α΄, κ. Γιάννη Αντωνόπουλο, ο οποίος εκτελεί χρέη διοικητού.

Κατά την επίσκεψη ο κ. Κωβαίος έθεσε θέματα που αφορούν την ασφάλεια και  προστασία των πολιτών καθώς και τη ρύθμιση της κυκλοφορίας και ενημερώθηκε σχετικώς.

Η συνάντηση έκλεισε με αμοιβαίες δηλώσεις εντατικοποίησης και διεύρυνσης της συνεργασίας αστυνομίας και Δήμου.

Μετά το τέλος της επίσκεψης ο Δήμαρχος Πάρου κ. Μάρκος Ι. Κωβαίος προέβη στην ακόλουθη δήλωση: «Η ασφάλεια των συνδημοτών μας και η εύρυθμη λειτουργία του νησιού είναι για εμάς θέματα πρώτιστης προτεραιότητας».